KONTAKT

TV-SAT Hradec Králové

Markovická 663

500 03 Hradec Králové

tv-sat@tv-sat.cz

telefon: +420 777 824 772

TV-SAT HRADEC KRÁLOVÉ

TV antény, STA, , satelity,  digitální vysílání

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi společných televizních/satelitních antén STA, montáží satelitních přijímačů/antén.

Na našem webu získáte k této tématice potřebné množství informací. Pomocí formuláře si můžete také pohodlně a rychle objednat naše služby.

 

NOVINKY

22.05.2018 ČT D/art opět v multiplexu 1 Programy ČT:D a ČT art je možné opět přijímat na klasickou pozemní anténu po celém území České republiky. Česká televize umístila svůj dvojkanál do veřejnoprávního DVB-T multiplexu 1 k programům ČT1, ČT2, ČT Sport a ČT24 a programovým službám Českého rozhlasu. Zařazení dětského a artového kanálu do multiplexu 1 souvisí se změnami a zmatky v pozemním vysílání. ČT v polovině března oznámila ukončení Déčka a artu v celoplošném multiplexu 3 v době velikonočních svátků - k 31.3.2018. Od 1. dubna byl tento dvojkanál dostupný divákům v některých regionálních sítích RS7, RS10 a RS20, které ale nemohou přijímat všechny domácnosti. Alternativou bylo naladění programů ČT:D a art ve druhé generaci pozemního vysílání (DVB-T2) v PS12 nebo v novém veřejnoprávním DVB-T2 multiplexu PS11, který obsahuje všechny programy ČT v HD rozlišení. Pro příjem je ale nutný televizor nebo set top box s DVB-T2 tunerem a podporou kodeků HEVC a AAC-HE.

22.05.2018 DVB-T 2 i Černé hory Česká televize (ČT) v předstihu spustila poslední základní vysílače tzv. přechodového DVB-T2 multiplexu. Veřejnoprávní vysílací síť PS11 s HD programy ČT a Českého rozhlasu aktuálně pokrývá 99,6 procent obyvatel Česka. ČT se podařilo zajistit spuštění zbývajících tří vysílačů o 6 dní dříve, než původně plánovala. Díky urychlenému spuštění nové DVB-T2 sítě vysílačů si mohou programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT24 HD a ČT:D HD/ČT art HD nově naladit i domácnosti, kteří přijímají programy z vysílačů Chomutov - Jedlová hora, Trutnov - Černá hora a Zlín - Tlustá hora. Vysílač Chomutov pracuje na K50 v SFN síti s vysílačem Ústí nad Labem, který byl spuštěn v první vlně (29.3.2018), zbývající dva vysílače Trutnov a Zlín pracují na K26, v rámci hlavní SFN sítě.

OBJEDNÁVKA SLUŽEB

Pomocí našeho webového formuláře, si můžete snadno a rychle objednat naše služby. Po obdržení objednávky Vás pak budeme neprodleně kontaktovat.

jméno a příjmení*:

telefon*:

e-mail*:

adresa*:

požadovaná služba*:

poznámka k objednávce:

*povinné údaje

05/2010 DP | Administrace